• Targi

• W piątek 15 marca uczniowie klas ósmych mieli okazję zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych i propozycjami pracodawców z powiatu tucholskiego podczas odbywających się w hali OSiR w Tucholi VII Powiatowych Targów Edukacji i Pracy. To dobra okazja, by poznać profile danej placówki, metody rekrutacji, porozmawiać ze starszymi kolegami, którzy do danej szkoły uczęszczają.

• Turniej szachowy dla klas I - IV

•         W środę (6.03.24r.) mieliśmy przyjemność gościć w GOK-u, gdzie odbył się Turniej szachowy dla klas I-IV. Organizatorzy przywitali sędziego pana Stanisława Wojnerowicza, dyrektora Banku Spółdzielczego w Cekcynie pana Waldemara Romanowskiego oraz uczestników.

Sala w GOK- u zamieniła się na w miejsce zdrowej  rywalizacji, gry, a przede wszystkim dobrej zabawy i spędzania czasu przy szachownicy. Ten czas został przez graczy wykorzystany doskonale. Towarzyszyło graczom wiele pięknych chwil i  emocji oraz skupienie. Na twarzach graczy malował się entuzjazm. Podczas turnieju panowała niezwykle przyjazna atmosfera pełna pozytywnej energii.

Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi i pamiątkowymi dyplomami. W trakcie rozgrywek każdy uczestnik otrzymał wodę i owoce.  Dyplomy wręczał  dyrektor Szkoły Podstawowej pana Piotr Gackowski  oraz Pan Stanisław Wojnerowicz. Sponsorem turnieju był Bank Spółdzielczy w Cekcynie.

W turnieju uczestniczyli:

1a: Krystian Wierzchowski, Oliwier Karwasz; 1b: Miłosz Hoffmann; 2a: Ignacy Sobczak, Anastazy Szulczyk, Antoni Kiełpiński, Szymon Pik, Tymoteusz Glazik, Maksymilian Miłaszewski; 2b: Natan Recki, Marcelina Gornowicz; 2c: Bartosz Romanowski, Jakub Oparka, Kajetan Borta, Sebastian Zalewski; 3a: Kacper Kosz, Tomasz Smigiel, Franciszek Fromm, Zofia Rutkowska, Witold Sierosławski, Ksawery Gornowicz, Michalina Zakrzewska, Zofia Myślińska, Lena Patyna, Ksawery Zalewski; 3b: Aleksandra Kamińska, Martyna Marczak, Stanisław Synakiewicz; 4a: Piotr Ryś, Fabian Suchomski, Kacper Błażejewski, Alina Majrowska; 4b: Ludwik Sawicki, Franciszek Borta, Aleksander Romanowski, Jan Rychłowski, Wojciech Sierosławski; 4c: Bartłomiej Hoffmann.

Życzymy wam wielu chwil spędzonych razem przy szachownicy.

Patrycja Babińska, Elżbieta Sawicka