• „W świątecznym nastroju”

Święta Bożego Narodzenia to czas wysyłania tradycyjnych życzeń. Pielęgnując tradycję ogłosiliśmy konkurs plastyczny dla uczniów klas I-IV         „Najpiękniejsza kartka świąteczna”. Na konkurs wpłynęły 34 prace. Komisja  miała trudne zadanie przy ocenie prac, ponieważ wszystkie kartki wyróżniały się pomysłowością i oryginalnością ich wykonania.

Przedstawiamy autorów prac:

I miejsce- Ludwik Sawicki kl.2b, Franciszek Pękała kl. 2c

II miejsce-Artur Mróz kl.3b,  Zuzanna Kamecka kl.3b

III miejsce- Alicja Gołąb kl.2a, Aleksandra Kamińska kl.1b , Aleksandra Mróz kl.4b

Wyróżnienia:

Nikola Pietrzak kl.2c, Ksawery Gornowicz kl.1a, Julian Kwasigroch kl.1a, Paweł Bauza kl.1a, Ksawery Zalewski kl.1a, Agata Myslińska kl.1a, Aleksandra Jonczyńska kl.1a, Maria Klunder kl.1a, Agata Drewek kl.1a,  Lena Patyna kl.1a, Dagmara Rissmann kl.1a, Michalina Zakrzewska kl.1a i Wojciech Deręgowski kl.1a

Nagrodzeni za udział:

Wiktoria Fryca kl.1b, Klaudia Walenty kl.2a i Paweł Kiełpiński kl.1a

Dla wszystkich uczestników konkursu Rada Rodziców ufundowała świąteczne nagrody i upominki. Każdy również otrzymał pamiątkowy dyplom. Gratulujemy! Wasze piękne kartki trafią do osób samotnych ze  Środowiskowego Domu Samopomocy w Tucholi.

Gospodarze grudnia- kl.2a i 3b